Onne

Lempileijonan Onnen Onkija

roepnaam Onne

11041717_10200296288485544_5902355089292658557_n

 

Teef

Geboren :   31 augustus 2014

N.H.S.B.  : 2985859

fokker : Anni Lahti (Finland)
kennelLempileijonan

Vader:  Forest Skipper’s Don Fortuna

forrest

fokker :Tina Keinonen (Finland)
kennel : Forest Skipper’s
eigenaar: Eeva Vestman (Finland)

Moeder: Lempileijonan Yks Cucklaacilma

cukllacilma

fokker : Anni Lahti (Finland)
kennel:  Lempileijonan

Stamboom :   pedigree

LPN 1 en 2 N/N
HD : A en Elleboog  vrij,
Ogen vrij.
LEMP N/N

Nederlandse Fokselectie keuring:   12-2-2017

lpn uitslag a nest en Onne HD ONNE

SHOWRESULTATEN

2017

2 sept       Belgische clubshow Open               U                      J. Ramsing (Dk)
30 juli       Rotterdam              Open                 U3                    J.Bond (Ier)
29 juli       Rotterdam               Open                 U3                   J.Schepers
11 Jun      Ned. Clubshow      Open                 U                      R.Kinsey (GB)
5  Jun       Venrray-Arnhem    Open                  U3                   G. v.d. Bosch (Be)

2015

20 dec      Cuyck                    Jeugdklasse       ZG2                 A.R.R. Doedijns
12 dec      Amsterdam           Jeugdklasse        ZG3                 Mariano Di Chicco (It)
30 nov      Den Bosch            Jeugdklasse        ZG                   A. Pécoult (Fra)
7  nov       Bleiswijk                Jeugdklasse        U2                   R. Escar Tabuena (Sp)
8  nov       Bleiswijk                Jeugdklasse        U1 res CAC     P.v. Montfoort
3   okt       Zwolle                   Jeugdklasse        U1,res CAC     P.Heikkinen-Lehkonen (Fin)
27 sep      Maastricht            Jeugdklasse         ZG3                I.Onstenk-Schenk
25 juli        Rotterdam            Jeugdklasse        ZG2               R.Chiodi-Walraven (Ned)
19 juli        Luik (Bel)             Jeugdklasse         ZG2               Molnar (Roe)
14 juni       Arnhem Clubshow LHCN Jeugd      ZG                 G.Puts (Nl)
7  juni        Oss                    Jeugdklasse           ZG 1              G.Puts (Nl)
25 mei       Arnhem              Puppyklasse           VB 1               K.Horak  (Tj)
24 mei       Hunxe (D)          Jungste                   VV                 W.Gullix  (D)
8   febr.      Eindhoven         Puppyklasse           VB 2               v. Raamsdonk (Bel)